Sektörel Çözümlerimiz

Müşterilerimizi dinliyor, problemi tam olarak anladığımızdan emin olmadan sonraki adımı atmıyoruz.

İşletmelerde yaşanan her problem ve sıkıntıyı bir iyileştirme fırsatı olarak değerlendiriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde yıllar içerisinde bir araya getirdiğimiz proses kontrol deneyimi ile sadece uygulama değil, temel tasarımdan itibaren tüm aşamalarda müşterimize değer yaratıyoruz.

Enerji & Çevre

Enerji, üretilirken de tüketilirken de verimlilik denkleminin en önemli unsuru. Uçtan uca entegre otomasyon çözümlerimiz sayesinde enerji santrallerinde verimli üretim, fabrikalarda da verimli tüketim sağlayan çözümler sunuyoruz.

detaylar

Kimya & Gaz

DCS (PCS7) ve Safety (SIS, SIL) sistemlerinin en önemli kullanım alanı olan Kimya ve Gaz sektörü için geliştirdiğimiz özel çözümlerimiz ile işletmelerin güvenli ve güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.
Gelişmiş batch yönetim teknikleri ile müşterilerimizin her seferinde birinci sınıf üretim yapmalarına yardımcı oluyoruz.

detaylar

Maden & Gübre

Doğal kaynaklarımızın teknolojik işlemler sonrası daha değerli ürünler haline gelmesine katkı sağlıyoruz. Ülkemizde gübre fabrikalarının büyük kısmı bir İntegrol sistemi ile üretim yapıyor.

detaylar

Gıda & İçecek

İnsan sağlığı ile direkt ilişkisi nedeni yüksek standartlarda otomasyon, kayıt ve raporlama sistemlerine ihtiyaç duyan gıda ve içecek üretim tesislerinin tüm gereksinimlerini tek elden karşılayabiliyoruz.

detaylar

Su & Atık Su

Akıllı şehirleşme, aynı zamanda kısıtlı temiz su kaynaklarının verimli kullanılması demek. Bu doğrultuda arıtma tesisleri için yüksek nitelikli mühendislik, ölçüm ve kontrol çözümleri sunuyoruz.

detaylar