Alüminyum - Metal Sektörü Çözümlerimiz

İntegrol (Entegre Kontrol Sistemleri), başta profil üreticileri olmak üzere dökümhane ve yassı mamul üreten tüm alüminyum tesislerinde, üretimin yüksek standartta gerçekleşmesine yönelik endüstriyel otomasyon ve veri yönetimi sistemlerin kurulmasına yönelik mühendislik ve komple uygulama hizmetleri sunmaktadır.

Bu kapsamda; ekstrüzyon presleri, eloksal tesisleri, homojinasyon fırınları, tav fırınları, sıcak biyet kesme makasları, döküm ocakları, yaşlandırma fırınları, polisaj makineleri, puller ve konveyör sistemleri, su arıtma ve geri kazanım tesisleri, delme, kesme makineleri gibi sektöre yönelik bir çok spesifik sistemde kendi geliştirdiği bilgi birikimi ve üretim tecrübesine dayalı otomasyon ve üretim yönetimi çözümleri bulunmaktadır.

Yirmi beş kişilik teknik kadrosu, her türlü mühendislik hizmeti için gerekli yazılımsal ve donanımsal yeteneği, yedi gün/yirmi dört saat servis hizmetiyle, sektörde lider olmayı on iki yıldır sürdürmektedir. İntegrol tüm bunların yanı sıra, alüminyum sektörüne yönelik çeşitli Ar-Ge faaliyetleri sürdürmekte olup bu bağlamda Tübitak ve Kosgeb ile çeşitli işbirlikleri içerisindedir.